Jest nam miło ogłosić rozszerzenie współpracy z Enefit Green w związku z podpisaną właśnie umową ramową obejmującą wsparcie developmentu projektów OZE.

Działając na polskim rynku od 2019 roku, Enefit Green zajmuje się rozwojem, realizacją oraz zarządzaniem operacyjnym projektami PV.

W przeszłości mieliśmy już przyjemność współpracować przy projektach fotowoltaicznych, podczas realizacji których firma ta dała się zdefiniować jako odpowiedzialny, godny zaufania partner.

Wzajemne zrozumienie, satysfakcja ze wspólnej pracy oraz przekonanie, że razem możemy więcej zaowocowało podpisaniem umowy, w ramach której zaangażowanie Zespołu Ambiens obejmować będzie prace z zakresu wstępnej oceny lokalizacji inwestycji (Preliminary Site Assessment), monitoringu przedrealizacyjnego, przygotowania wniosku o wydanie decyzji środowiskowej wraz z kartą informacyjną przedsięwzięcia (KIP) oraz przygotowania Raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (ROOŚ) dla projektów zarówno dotyczących farm wiatrowych i elektrowni fotowoltaicznych, ale też magazynów energii.

,,Cieszę się z rozwoju naszej współpracy i życzę pomyślności Enefit Green oraz Grupie Eesti Energia. Zadowolenie z proponowanych przez nas rozwiązań daje zawsze satysfakcję, ale to również odpowiedzialność. O sile Enefit w regionie Baltics świadczy portfolio, natomiast rozwój projektów biznesowych to tak naprawdę zawsze model PTP, gdzie współpraca opiera się na ludziach – „person”. Z Bartłomiejem Latoszkiem – CEO Enefit Green PL oraz Agnieszką Godycką-Ćwirko Development Managerem znamy się od lat co dodatkowo nas motywuje” – mówi Michał Kaczerowski, CEO Ambiens.

Categories:

Tags: