3 października 2014 roku odbędzie się w Ciechocinku piąte seminarium pt. „Energetyka wiatrowa – dzisiaj i jutro”. Michał Kaczerowski – Prezes Zarządu Ambiens – będzie prelegentem podczas tego wydarzenia. Omawiany przez niego temat dotyczyć będzie doświadczeń Ambiens w zakresie procedury OOŚ, specyfiki dobrej decyzji środowiskowej oraz optymalnego monitoringu porealizacyjnego – „Fakty i miny. Poradnik sapera w procedurze OOŚ.”

Wydarzenie jest cyklicznie organizowane przez dr Barzyk Consulting, dedykowane energetyce wiatrowej. Adresowane jest do posiadaczy elektrowni wiatrowych, inwestorów i deweloperów, projektantów i serwisantów, dostawców aparatury i materiałów serwisowych, przedstawicieli firm doradczych i konsultingowych. W imieniu organizatora oraz Ambiens – zapraszamy Państwa do udziału w seminarium.

W programie tegorocznej edycji m.in. wystąpienie Piotra Bińka – dziennikarz przedstawi temat wiatraków w prasie i afer medialnych związanych z wiatrakami. Piotr Rudyszyn – Dyrektor Techniczny W4E – omówi temat pt. „ Nowa ustawa OZE, możliwe scenariusze rozwoju rynku oraz perspektywy dla istniejących projektów.” Zapowiadany jest również udział Poseł PIS – Anny Zalewskiej – członka Komisji Zdrowia i Komisji Nadzwyczajnej do spraw energetyki i surowców energetycznych – w debacie na temat energetyki wiatrowej w Polsce pt. „Czy consensus między zwolennikami i przeciwnikami jest możliwy.” Udział w tej debacie weźmie również Prezes Zarządu Ambiens – Michał Kaczerowski.

Szczegółowy program: http://barzyk.pl/aktualnosci/show/4
Karta zgłoszenia: http://barzyk.pl/karta_zgloszenia_Ciechocinek_2014.pdf

Categories: